Wakacje we Władysławowie

Serdecznie zapraszamy na rodzinny wypoczynek nad nasze morze Bałtyckie w miejscowości Władysławowo, która słynie z specyficznego nadmorskiego klimatu, czystej wody, szerokiej plaży, co zapewnia idealne warunki do wypoczynku.

Cena za łóżko już od 30 zł
 • Port we Władysławowie
  Port we Władysławowie
 • Piękne szerokie plaże
  Piękne szerokie plaże
 • Mnóstwo atrakcji
  Mnóstwo atrakcji
 • Kitesurfing
  Kitesurfing
 • Windsurfing
  Windsurfing
 • Zapraszamy nad polskie morze
  Zapraszamy nad polskie morze

Władysławowo

Serdecznie zapraszamy na rodzinny wypoczynek nad nasze morze Bałtyckie w miejscowości Władysławowo, która słynie z specyficznego nadmorskiego klimatu, czystej wody, szerokiej plaży, co zapewnia idealne warunki do wypoczynku.

Miejscowość Władysławowo położona jest u nasady półwyspu helskiego z największym portem rybackim, pięknym falochronem spacerowym, blisko aglomeracji Trójmiejskiej oraz Helu ze słynnym fokarium. Sąsiedztwo Zatoki Puckiej stwarza nieograniczone możliwości uprawiania sportów wodnych a liczne atrakcje np. rejsy kutrem rybackim ,wędkarstwo morskie oraz bogata baza gastronomiczna, rozrywkowa i usługowa zapewni Państwu urozmaicony i atrakcyjny wypoczynek dla całej rodziny w naszym mieście. Jeżeli jeszcze nie byłeś (aś) w naszym mieście - to czas najwyższy je odwiedzić.

Nasza oferta

Serdecznie zapraszamy na rodzinny wypoczynek nad morze do Władysławowa.

Nasz dom jest usytuowany w spokojnej dzielnicy Władysławowa - Cetniewo III z widokiem na kompleks parku. W pobliżu znajduje się: plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówki, piłki nożnej oraz "zielony" plac gdzie jest miejsce na ognisko, grill. Ponadto jest możliwość skorzystania z jadłodajni u sąsiada.

Orientacyjna odległość do plaży około 600m. Czyste i szerokie plaże zadowolą każdego amatora morskich i słonecznych kąpieli.

Proponujemy:

 • - 2 pokoje 2 osobowe z łazienkami
 • - 3 pokoje 3 osobowe z łazienkami

Pokoje wyposażone są:

 • - TV, czajnik ,naczynia
 • - lodówka na kondygnacji plus kuchenka mikrofalowa
 • - parawan, leżak
 • - szybki internet WiFi w każdym pokoju

Ponadto można skorzystać z grilla. Uwaga ! doba pobytowa zaczyna się o godz. 14:00 a kończy się o godz. 10:00 dnia następnego.

Sposób rezerwacji

Poniżej sposób rezerwacji pokoju.

Rezerwację należy potwierdzić przedpłatą w wysokości 200 zł w terminie 5 dni, którą można dokonać przekazem pocztowym na adres domowy lub przelewem na konto po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

nr konta: 55 1160 2202 0000 0002 5216 0820

W pozycji tytułem należy wpisać termin wypoczynku oraz Imię i Nazwisko. Pozostała należność w dniu przyjazdu. W przypadku rezygnacji z pobytu po dokonaniu przedpłaty, wadium nie podlega zwrotowi na 2 tygodnie przed rozpoczęciem wczasów ( z wyjątkiem udokumentowanej sprawy losowej).

Cena regulowana w zależności od terminu pobytu od 30 zł za dobę od osoby.

Mapki

Jak do nas dojechać

Mapka dojazdu

Street view Władysławowo

Street view

Dlaczego Władysławowo?

 • Jak przyjedziesz do Władysławowa czeka wiele atrakcji przygotowanych z myślą o turystach. Warto się z nimi zapoznać, bo nie każda miejscowość turystyczna ma tyle do zaoferowania. Oczywiście nie sposób zamieścić tutaj wszystkich atrakcji ale te najważniejsze znajdziesz tutaj.

 • Władysławowska plaża uchodzi za jedną z najszerszych nad polskim morzem, do tego doskonale zagospodarowana, bezpieczna z wieloma strzeżonymi kąpieliskami, czystym żółtym piaskiem. Plaża w części posiada unikalny wysoki brzeg klifowy, który ciągnie się aż do Jastrzębiej Góry, zachęcający do spacerów wzdłuż brzegu morza gdzie po drodze można odwiedzić piękną latarnie morską w Rozewiu.

 • Władysławowo to również atrakcyjny kurort wczasowy z szeroką bazą gastronomiczną, rozrywkową i kulturalną. Na terenie Gminy Władysławowa odbywają się liczne imprezy rozrywkowe - występy znanych zespołów muzycznych, folklorystyczne o tradycjach morskich czy regionalnych- kaszubskich.

 • We Władysławowie znajduje się słynny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich "CETNIEWO" dysponujący ogólnie dostępną dla wszystkich bazą sportową jak: kryta pływalnia 25 m, korty tenisowe, boiska sportowe, gabinety odnowy biologicznej i SPA.

 • Dla dzieci Władysławowo również zapewnia nie lada atrakcje takie jak lunapark z młynem i gokartami oraz przejażdżka ciuchcią na trasie Władysławowa do Jastrzębiej Góry a dla przyszłych wilków morskich rejsy kutrem rybackim na pełnym morzu, oczywiście wraz z rodzicami. Dużym atutem Władysławowa jest również jego położenie u nasady półwyspu helskiego oraz blisko do pełnego atrakcji turystycznych Trójmiasta do którego również z Helu i z Władysławowa można dotrzeć drogą morską.

1 2

Zapraszamy do Władysławowa na letnie wakacje.